DUK-PC - opravna počítačů a notebooků v Brně

Opravy napájecích konektorů

V našem počítačovém servisu v centru Brna Vám nabízíme opravu nebo výměnu napájecího konektoru u notebooku.
Opravujeme poškozené napájecí konektoru u notebooků všech značek.

Uvolněné, rozvyklané či utržené konektory od základní desky notebooku jsme schopni, buď jen opravit a pořádně zafixovat nebo jej vyměníme za nový odpovídající konektor.

Pokud Váš notebook již vykazuje problém s dobíjením Vašeho notebooku, třeba tím, že musíte najít vhodnou polohu při zapojení adaptéru do notebooku, nebo Vám již přestal úplně dobíjet - je nejvyšší čas na opravu konektoru.

Další závažný problém je v ranné fázi problému s napájecím konektorem, kdy Vám přeskakuje nabíjení notebooku ze sítě na provoz notebooku na baterii. Tento stav citelně snižuje kapacitu a výdrž vaši baterie. Nejlépe tuto závadu s nabíjením nepodceňovat a navštívit náš počítačový servis, kde Vám provedeme odbornou opravu nebo výměnu poškozeného napájecího konektoru.

Oprava napájecího konektoru notebooku spočívá v jeho kompletní demontáži, následné opravě a zafixování, složení a otestování, zda oprava napájecího konektoru proběhla úspěšně. Cena opravy napájecího konektoru je 1500,- Kč vč. DPH.

Výměna napájecího konektoru u notebooky probíhá obdobně, jako oprava, jen se vadný konektor odpájí od základní desky notebooku a napájí se nový napájecí konektor. Tato výměna za nový stojí 2000,- Kč vč. DPH.