DUK-PC - opravna počítačů a notebooků v Brně

Protokol o škodě pro pojišťovnu

Tvorba protokolu o škodě - škodní protokol pro pojišťovnu.

Máte poškozený notebook, netbook či ultrabook? Poškodil Vám jej někdo jiný? Jste proti těmto škodám pojištění?

Pak není nic jednoduššího, než si nechat vytvořit protokol o škodě pro Vaši pojišťovnu.
Protokol o škodní události děláme po kompletním rozboru Vašeho notebooku.Veškeré poškození je zdokumentováno a uvedeno ve škodním protokolu.

K protokolu, který bude primárně určen pro Vaši pojišťovnu dostanete také fotodokumentaci poškozených částí a cenovou nabídku na nový notebook. Tato nabídka je také pro Vaši pojišťovnu k tomu, aby dokázala okamžitě vyhodnotit aktuální cenu takto výkonného stroje v případě, že je oprava Vašeho notebooku nemožná nebo nerentabilní.

Cena za kompletní diagnostiku včetně protokolu o škodě, fotodokumentace a cenové rozvahy je 1500,- Kč.

Mezi nejvíce servisované poškození v tomto případě převládá prolití notebooku nějakou tekutinou. 
Ať už se jedná o pivo či vodu, vždy se jedná o velice zásadní problém, který je potřeba co nejdříve řešit. 

Ovšem dnešní ultrabooky, které mají baterie pevně zabudované, hrají do karet spíše trvalému nebo těžce odstranitelnému problému. Případy prolitých notebooků řešíme pro pojišťovny nejčastěji.

Další kategorií závad, které jsou pojištěny např. pojistkou "odpovědnosti za škodu" (lidově se tomuto typu pojištění říká: pojistka na blbost) nebo pojištěním domácnosti jsou různé pády notebooku na zem či pády jiných předmětů na notebook.

U pojistného protokolu nikdy nezjišťujeme míru zavinění, jen následný servis a kompletní zprávu pro Vás a Vaši pojišťovnu.

Cenovou rozvahu vytváříme dle cen od autorizovaných servisů - ceny všech poškozených dílů a servisní práce se nesmí dostat k 80% aktuální pořizovací ceny nového notebooku. Pakliže to tak je, uvádíme do protokolu pro pojišťovnu, že se jedná o nerentabilní proces opravy. Proto je vždy cenová rozvaha přiložena.